Biuro rachunkowe SADKO

Potrzebna Pomoc ?
71 37 37 128
5099-SADKO

  • 3.000.000 ubezpieczenia
  • bezpieczeństwo danych
  • poufnośc dokumentów
  • możliwości cyfrowe
  • bezpieczna archiwizacja

Cyberbezpieczeństwo

W obecnych czasach utrata danych może doprowadzić do poważnych konsekwencji finansowych włącznie z upadłością firmy. Mamy wrażenie, że większość firm podchodzi do tego zagadnienia bardzo swobodnie. Po prostu nie posiadają żadnych zabezpieczeń. Powierzając swoje dane wrażliwe musimy mieć pewność, że będą one należycie zabezpieczone i przetwarzane.

Z uwagi na to, że bezpieczeństwo danych jest złożonym i wymagającym przedsięwzięciem wdrożyliśmi szereg procedur z tym związanych. Posiadamy redundantne serwery wysokiego poziomu czyli nadmiarowe wyspecjalizowane wieloprocesorowe serwerowe stacje robocze, wyposażone w szybkie dyski i specjalne pamięci z kodem korekcji błędów. Zabezpieczone od strony sieci w specjalistyczne sprzętowe zapory sieciowe, które bronią nas przed intruzami. Posiadamy najnowocześniejsze w pełni skalowalne oprogramowanie, które zapewnia pełną i bezpieczną wymianę danych.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie jest niezwykle ważnym aspektem, który – oprócz wiedzy i doświadczenia biura – powinien być brany pod uwagę przy zlecaniu usług outsourcingowych księgowości. W razie wystąpienia szkody u Klienta, pozwala ono na niemalże natychmiastowe jej pokrycie, bez konieczności przenoszenia sporu na drogę sądową, która u nas w kraju naprawdę bardzo długo.

Ponieważ bardzo mocno dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, posiadamy - nie jedno, ale aż trzy(!!) – ubezpieczenia od ewentualnych błędów w księgowaniu, podatkach oraz kadrach i płacach, z których każde opiewa na milion złotych. Bezpieczeństwo u nas wynosi zatem 3.ooo.ooo!

Poufność

Zachowanie poufności w dokumentach klientów jest sprawą bardzo istotną. Wprowadziliśmy specjalne procedury minimalizujące jakikolwiek wyciek informacji. Realizujemy politykę RODO w pełnym zakresie, ale nie tylko. Zapanowaliśmy nad bezpiecznym obiegiem dokumentów od wprowadzenia do systemu informatycznego po jego koniec czy to jako trwale skasowanego procesu, czy też fizycznego zniszczenia w certyfikowanej profesjonalnej firmie z normą DIN 66399.

Wprowadziliśmy również poziomy dostępów do danych wrażliwych co powoduje, że tylko odpowiednia osoba jest za nie odpowiedzialna.