TOP

firma

Nasza Wiedza i doświadczenie

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży księgowej. Od wielu już lat rozwiązujemy skomplikowane problemy księgowe. Pozytywnie przeszliśmy przez szereg kontroli skarbowych. Jesteśmy znani i cenieni na rynku dlatego zaufało już nam wiele firm krajowych, jak i zagranicznych. Od wielu lat stale inwestujemy w rozwój intelektualny. Posiadamy wiele specjalizacji i certyfikatów.

Nasze uprawnienia

Zgodnie z ustawą o rachunkowości działamy na podstawie Świadectwa Kwalfikacyjnego Ministra Finansów nr 7271/97 oraz 68881/15 uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od ewentualnych błędów księgowych oraz wiele certyfikatów odnośnie m. in. ustawy o podatku VAT.

nasze standardy

Kompleksowo rozwiązujemy problemy firm dzięki współpracy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi czy inspektorami BHP. W ten sposób tworzymy najlepszą ofertę dla Twojej firmy. Jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferujemy bardzo korzystne ceny i jesteśmy konkurencyjni na rynku.

cennik

Ceny naszych usług uzależniamy od:

  • formy księgowości
  • typu działalności (handel, usługi, produkcja)
  • liczby generowanych dokumentów
  • liczby zatrudnionych pracowników
   Ceny są negocjowane indywidualnie!

Biuro

Licencjonowane Biuro Rachunkowe "SADKO" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Trawowej 32A, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej pod numerem KRS 0000228470, kapitał zakładowy 50.000 zł, NIP 894-28-18-621, REGON 020003193


CIK   orły